Zaterdag 25 juni NK Mars & Show in Dordrecht
Zaterdag 25 juni is het zover. Dan gaat Jeugdshowband Irene naar het NK Mars en Show in Dordrecht. De wedstrijd wordt georganiseerd door het kernteam Show, Mars en Percussie van muziekkoepel KNMO.
Dit NK telt een klein, maar sterk veld aan jeugdkorpsen. Daaronder is natuurlijk onze jeugdshowband. Zij treden op met hun show ‘Heartbeat’.
Publiek en jury gaan genieten van herkenbare muziek en fraaie figuren. Spanning, trots en stoere klanken zullen elkaar afwisselen en het publiek meeslepen met deze hartverwarmende show.
Het NK Mars & Show vindt plaats op: Sportpark FC Dordrecht, Krommedijk 210, 3312 LH Dordrecht.
Aanvang 14:00 uur. Kaarten verkrijgbaar aan de kassa van het stadion (geen voorverkoop) voor 10 euro pp. Kinderen <12 jr: 5 euro.
De preview van de Jeugdshowband was donderdagavond, tijdens de generale repetitie. Deze werd goed bezocht! Erg leuk dat zoveel mensen onze jeugd op deze manier kwamen aanmoedigen
Komen jullie zaterdag 25 juni ook de jeugdshowband aanmoedigen!!